>
BÜYÜKADA
Ormanlık Yaşam
Bu adada size özel ormanınız var!
BÜYÜKADA'da yazşıyorsanız çok şanslısınız. Hemen yanı başınızda, 25.000 adet Toros Sediri ve Karaçam ağaçlarından dikerek gerçekleştirdiğimiz, 100 dönüm orman alanı, doğa yürüyüşleri ve bisiklet turları için sizi bekliyor.
Biyolojik Gölet
Bu adada suyla doya doya yaşamak var!
Bu adada, suyla yaşam hayal değil gerçek! Toplam 3700 m 2’ye yayılmış biyolojik göleti ve yüzme havuzlarıyla BÜYÜKADA, sizi dilediğiniz anda şehir yaşamından alıp bir ada yaşamına götürecek.
Sosyal Tesisler
Bu adada her anı paylaşarak yaşamak var!
Evden adımınızı attığınız anda sosyal yaşamın tam içindesiniz. BÜYÜKADA'nın özenle dizayn edilmiş bahçelerinde yürüyüş yapabilir, arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte Ada Cafe’de zamanın tadını çıkartabilirsiniz.

Yılın her günü hizmet veren sinema salonu, Türk hamamı, fitness salonu, SPA, sauna ve kapalı yüzme havuzuyla kendinizi şımartabileceğiniz en güzel anlar BÜYÜKADA’da sizi bekliyor.
Şehrin Zerafet Kaynağı ;
Alleben Deresi
Gaziantep'in sembollerinden Alleben deresi Büyükada'da size komşu oluyor. Çevre düzenlemesi ve sulandırma çalışmarıyla şehrimize güzellik katan Alleben deresi yaşamınıza faklı bir zenginlik katacak.
Yürüyüş ve Koşu Parkuru
Bu adada sağlıklı yaşamak var!
Bu adada, günlük egzersizleriniz aksamaz. BÜYÜKADA’nın çevresi daha dinamik bir yaşam için yürüyüş ve koşu parkuru olarak tasarlandı. BÜYÜKADA’da çok sağlıklı bir hayat var.
Mimari
3O yıllık birikimin eseri!
İbrahimli bölgesinde 166 mutlu aileye ev sahipliği yapacak BÜYÜKADA, 20 dönüm arsa üzerinde, 16 dönüm peyzaj alanı, biyolojik göleti ve su havuzlarıyla, prestijli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında, sosyal yaşam alanları ile tasarlanan BÜYÜKADA, en kıymetli varlığımız çocuklarımızın güven içinde büyüyebileceği bir proje olacak. BÜYÜKADA, bütün bölgenin çehresini değiştirerek İbrahimli bölgesinin değerine değer katacak. Gaziantep'in bu muhteşem projesinde, Hasan Sever İnşaat güvencesiyle siz de vakit kaybetmeden yerinizi alın.
Loading...